fbpx

LLETRES
Hora del Conte: ‘La rosa del drac’

Hora del Conte: ‘La rosa del drac’

Dijous 25 d'abril, 18 h
Biblioteca Marià Vayreda
DANSA
Ballar és cosa de llibres

Ballar és cosa de llibres

Dijous 25 d'abril, 18 h
Sala El Torín
LLETRES
Club de lectura fàcil: ‘Un rellotge amb dues inicials’

Club de lectura fàcil: ‘Un rellotge amb dues inicials’

Dijous 25 d'abril, 19 h
Biblioteca Marià Vayreda
DANSA
Nuà

Nuà

Dijous 25 d'abril, 19 h
Museu dels Sants
DANSA
To be announced

To be announced

Dijous 25 d'abril, 21 h
Teatre Principal d’Olot
DANSA
Àer

Àer

Divendres 26 d'abril, 13.30 h
Teatre Principal d’Olot
DANSA
Servei de desubicacions 24 h

Servei de desubicacions 24 h

Divendres 26 d'abril, 16.30 h
Torre Malagrida
DANSA
No sin mis huesos

No sin mis huesos

Divendres 26 d'abril, 17.30 h
Plaça Major
DANSA
Picnic on the Moon

Picnic on the Moon

Divendres 26 d'abril, 17 i 18 h
Teatre Principal d’Olot
DANSA
Conseqüències

Conseqüències

Divendres 26 d'abril, 18.15 h
Firal
XERRADES
Som molt diferents dels Neandertals?

Som molt diferents dels Neandertals?

Divendres 26 d'abril, 19 h
Casal Marià
DANSA
Apilats

Apilats

Divendres 26 d'abril, 19 h
Teatre Principal d’Olot
DANSA
Rare birds

Rare birds

Divendres 26 d'abril, 21 h
Plaça de braus
CINEMA
El taller de escritura

El taller de escritura

Divendres 26 d'abril, 21.30 h
Cines Olot
DANSA
Erritu

Erritu

Divendres 26 d'abril, 22.30 h
Volcà Montsacopa
DANSA
Loin

Loin

Dissabte 27 d'abril, 9 h
Passeig de Sant Roc
XERRADES
Visita guiada a l’església de Sant Esteve

Visita guiada a l’església de Sant Esteve

Dissabte 27 d'abril, 11 h
Església de Sant Esteve
XERRADES
Itinerari Personal: L’Olot d’Ester Sala

Itinerari Personal: L’Olot d’Ester Sala

Dissabte 27 d'abril, 11 h
Parc Nou
DANSA
Hippos

Hippos

Dissabte 27 d'abril, 12 h
Plaça Major
DANSA
Cinc minuts de dansa

Cinc minuts de dansa

Dissabte 27 d'abril, 11.15 h, 12.15 h, 13.15h
Plaça d’Esteve Ferrer
DANSA
La Bugada

La Bugada

Dissabte 27 d'abril, 13.30 h
Plaça Campdenmàs
DANSA
Sismohop

Sismohop

Dissabte 27 d'abril, 17 h
Plaça Major
DANSA
Mal Pelo col·labora amb Joel Bardolet

Mal Pelo col·labora amb Joel Bardolet

Dissabte 27 d'abril, 17 h
Espai Barberí
DANSA
Avec le temps

Avec le temps

Dissabte 27 d'abril, 17.30 h
Plaça Campdenmàs
DANSA
Mercedes máis eu

Mercedes máis eu

Dissabte 27 d'abril, 18 h
Sala El Torín
DANSA
Pinkfish

Pinkfish

Dissabte 27 d'abril, 18.15 h
Firal
DANSA
Transhumance

Transhumance

Dissabte 27 d'abril, 17 i 19 h
Claustre del Carme
DANSA
Creature

Creature

Dissabte 27 d'abril, 19.45 h
Firal
DANSA
Torus

Torus

Dissabte 27 d'abril, 20.30 h
Teatre Principal d’Olot
DANSA
Cratère

Cratère

Dissabte 27 d'abril, 20 i 22 h
Places del Torín
DANSA
D-Construction

D-Construction

Dissabte 27 d'abril, 22.30 h
Firal
DANSA
Itinerari de dansa al Parc Nou

Itinerari de dansa al Parc Nou

Diumenge 28 d'abril, 11 h
Parc Nou
MÚSICA
Mátyás Bartha & Pol Omedes Quartet

Mátyás Bartha & Pol Omedes Quartet

Diumenge 28 d'abril, 18.30 h
Orfeó Popular Olotí
DANSA
Habiter sa mémoire

Habiter sa mémoire

Dilluns 29 d'abril, 09.30 h
Firal
LLETRES
Club de lectura per a adults: ‘El asombroso viaje de Pomponio Flato’

Club de lectura per a adults: ‘El asombroso viaje de Pomponio Flato’

Dimarts 30 d'abril, 19 h
Biblioteca Marià Vayreda
DANSA
Tots Dansen

Tots Dansen

Dimarts 30 d'abril, 21 h
Teatre Principal d’Olot